Другий (магістерський)
Ціль програми
Підготовка фахівців, здатних вирішувати складні нестандартні завдання і проблеми дослідницького та інноваційного характеру в галузі інженерії програмного забезпечення, здатних ставити виробничі завдання щодо розробки, забезпечення якості впровадження та супроводження програмних засобів, знаходити раціональні методи та засоби їх розв’язку, вирішувати найбільш складні з них, забезпечувати сталий розвиток ІТ компаній щодо якості процесів та результатів розробки програмного забезпечення.
Основний фокус програми
Спеціальна освіта та поглиблена підготовка в області інженерії програмного забезпечення. Акцент на інноваційній діяльності та глибоких знаннях методології наукової та професійної діяльності, алгоритмічного забезпечення, інженерії даних та знань, а також здатність їхнього застосування в практичній діяльності.
Реалізація програми передбачає
-
Бінарну форму навчання — поєднання двох та/або більше викладачів для подання інформації студентам, залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі, представників роботодавців.
- Можливість здобувачам вищої освіти самостійно формувати індивідуальну освітню траєкторію навчального процесу для опанування нових технологій та наукових знань — реалізується через вільний вибір видів, форм і темпу здобуття знань, вибору навчальних дисциплін та рівня їх складності, методів і засобів навчання.
-
Визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти в системі формальної освіти.
-
Визнання та перезарахування результатів навчання здобувачів вищої освіти, отриманих згідно програм академічної мобільності (внутрішньої, міжнародної) в ЗВО-партнерах.
Придатність до працевлаштування
Випускники можуть працювати у IT компаніях та інших підприємствах і виконувати роботи, пов’язані з розробкою програмного забезпечення, реалізацією інноваційних проєктів та науковою діяльністю.
Область професійної діяльності — розробка програмних продуктів, технологій та засобів розроблення програмного забезпечення, наукові дослідження, викладацька, експертна та консультативна діяльність у сфері інженерії програмного забезпечення.
Подальше навчання
Викладання та навчання
Застосування інформаційно-комунікаційних технологій (онлайн-лекції, дистанційні курси).
Навчання студентоцентроване, передбачені проведення самостійних та групових досліджень із розв’язування ситуаційних проблем та кейсів, командна робота з розробки програмних проєктів, індивідуальна робота, підготовка кваліфікаційної роботи.